Start Archiwum 2011/2012 Dni życzliwości
PDF

Dni życzliwości

2 – 4 kwietnia 2012 r. to dni życzliwości w naszym gimnazjum. Z inicjatywy samorządu uczniowskiego rozpoczęliśmy akcję codziennej życzliwości oraz kultury słowa. „Uśmiechnij się to nic nie kosztuje” to jedno z haseł, które w różnych częściach budynku szkoły przypominały nam o pozytywnym nastawieniu do życia. Kolorowe plakaty, graffiti nie pozwalały przejść obojętnie, a w efekcie „wyrosło nam drzewko życzliwości”, które bardzo szybko zazieleniło się – każdy listek to miłe słowo, życzenie, pozdrowienie. Wspólne zdjęcie, na którym ułożyliśmy kolorowy kwiat (każda klasa to inny kolor) będzie przypominało nam o miłych słowach i rozciągnie te trzy dni życzliwości w nieskończoność.
Szczególne podziękowania należą się klasie IIb, która aktywnie włączyła się w opracowanie haseł i przygotowanie materiałów promocyjnych.

4 kwietnia miało również miejsce rozstrzygnięcie konkursu filmowego oraz uroczyste wręczenie nagród. Celem konkursu było ukazanie w krótkim materiale filmowym, jak nasze gimnazjum jest postrzegane przez samych uczniów. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością.
Nagrody otrzymali:
I miejsce - Irena Dziuba
II miejsce - Kamila Majewska i Ewa Mróz
III miejsce - Michał Kapica i Błażej Janczak

01.jpg 02.JPG 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.JPG 09.JPG 10.JPG 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.JPG