Start Archiwum 2012/2013 Rozpoczęcie roku 2012/13
PDF

3 września 2012 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2012/2013.

Uroczysta msza św., odśpiewanie hymnu narodowego,  hymnu szkoły i wystąpienie Pani Dyrektor pozwoliły na dobre odczuć, że skończyły się wakacje i wracamy do naszych szkolnych obowiązków. Miejmy nadzieję, że prezentacja multimedialna przedstawiona całej społeczności szkolnej, zawierająca przykłady praktyk jakie wpisały się w tradycje naszej szkoły, stanie się inspiracją do działania i naszego osobistego rozwoju. Zapoznaliśmy się również z projektem "HiStory, MyStory" realizowanym podczas wakacji przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu "Młodzież w działaniu". Na koniec Pani Dyrektor przedstawiła wychowawców klas I i życząc wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym zaprosiła wszystkich uczniów na spotkanie z wychowawcami.

1.jpg 2.jpg 2a.jpg 2b.jpg 2c.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg