Start Archiwum 2012/2013 Sportowe zmagania - piłka ręczna
PDF

PIŁKA RĘCZNA - Zwycięstwo po 6 latach!

Dnia 04.12.2012 r., w naszej szkole odbyły się eliminacje dziewcząt i chłopców w piłkę ręczną. Spotkały się drużyny gimnazjów: z Garbowa, Niemiec i Jastkowa.
Pierwsze minuty meczu, z drużyną  z gimnazjum w Garbowem, były chaotyczne. Potrzebowaliśmy czasu żeby się zgrać. Strzelona bramka i wszystko wróciło do normy. Pierwszy mecz jest zawsze najtrudniejszy. Trzeba się zapoznać ze stylem gry rywala. W tym przypadku przeciwnik musiał się dostosować do nas. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy wysoko, pozostało nam "grać swoje" i mecz zakończył się wynikiem 24:9. Ostatni mecz rozegraliśmy ze szkołą z Niemiec (pierwszy mecz przegrali z Garbowem). Uważam, że od samego początku panowaliśmy nad grą i zasłużenie wygraliśmy. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa naszego bramkarza Kuby Kwietniewskiego.Tak naprawdę to najbardziej jemu zawdzięczamy wygraną.
Nasze dziewczęta miały mniej szczęścia. Mecz reprezentantek naszej szkoły z dziewczętami z Garbowa zakończył się porażką 15:9. Dziewczyny starały się bardzo, robiły wszystko, lecz to nie wystarczyło, żeby wygrać. Nie udało się tym razem, ale drużyna ma potencjał.
Przygotowania do rozgrywek były ciężkie, ale nasz wysiłek się opłacił. W imieniu całej drużyny dziękujemy kibicom, którzy nas wspaniale dopingowali, nauczycielom wychowania fizycznego, za poświęcony nam czas i za tak dobre  przygotowanie.
W rozgrywkach powiatowych przegraliśmy jednym punktem z gimnazjum z Bełżyc i zajęliśmy II miejsce. Trochę szkoda.

Kuba Klimek 3b

zawody 000.jpg zawody 000a.jpg zawody 001.jpg zawody 002.jpg zawody 003.jpg zawody 004.jpg zawody 005.jpg zawody 006.jpg zawody 007.jpg zawody 008.jpg zawody 009.jpg zawody 011.jpg zawody 012.jpg zawody 013.jpg zawody 014.jpg zawody 015.jpg zawody 016.jpg zawody 017.jpg