Start Archiwum 2012/2013 Historyczny sukces
PDF

Historyczny sukces dziewcząt

Po sukcesach tenisistów stołowych, piłkarzy ręcznych, koszykarzy i siatkarek ogromną niespodziankę sprawiły nam dziewczęta reprezentujące naszą szkołę w Półfinale Gimnazjady w piłce nożnej. W rozegranych 18 kwietnia 2013r. w zawodach pokonały drużyny z Garbowa i Ciecierzyna i awansowały do finału turnieju. Gratulujemy dziewczętom sukcesu, można rzec historycznego, gdyż jest to pierwszy awans naszej drużyny od początku udziału
w tych rozgrywkach.

W dniu 26 kwietnia 2013r. na Orliku przy Zespole Szkół w Wysokim  odbył się Finał Powiatowej Gimnazjady. W zawodach rozegranych systemem „każdy z każdym” rywalizowały drużyny z Gimnazjum w Niedrzwicy Kościelnej, Radawczyku Drugim, Tarnawce oraz Jastkowie. Pierwszy i drugi mecz z reprezentacjami Radawczyka i Niedrzwicy Kościelnej zakończył się bezbramkowym remisem. W trzecim spotkaniu nasze dziewczęta zwyciężyły 3:1 z drużyną z Tarnawki. W klasyfikacji końcowej zajęły
II miejsce i wywalczyły tytuł Wicemistrza Powiatu. Naszą szkołę reprezentowały: Marta Wszelaka, Weronika Adamczyk, Ada Bicka, Anna Majewska, Patrycja Banaszek, Dominika Wójtowicz, Martyna Caboń, Katarzyna Mrozek, Karolina Stolarska, Klaudia Michałek, Paulina Łuczycka.
Gratulujemy odniesionego sukcesu i liczymy na dalsze w przyszłym roku.

1.jpg 2.jpg 3.jpg