Start Archiwum 2013/2014 Mikołajkowy Turniej kl.I i II
PDF

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej i Koszykówki klas I i II

W dniach 10-11 grudnia 2013 r. odbył się Mikołajkowy Turniej uczniów klas I.

Pierwszego dnia o godz. 8.50 sportowe zmagania w piłce nożnej rozpoczęli chłopcy ze wszystkich klas. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym” przy ogromnym dopingu kibiców. Pierwsze miejsce zajęła klasa I b wygrywając wszystkie mecze i uzyskując 12 pkt, drugie klasa I c z 9 pkt, a na trzeciej pozycji uplasowała się klasa I a.

Królem strzelców został Michał Staszek z klasy I b, który strzelił 7 bramek

Drugiego dnia odbył się Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział 4 zespoły: I a, I be, I c, I d. W wyniku sportowej rywalizacji w duchu walki „fair play” I miejsce zajęła klasa I a, drugie klasa I c, trzecie klasa I be. Najwięcej punktów zdobyła Aleksandra Borek z klasy I a zdobywając dla swojej drużyny we wszystkich spotkaniach 29 pkt.

W dniu 12.12.2013r. Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej i Koszykówki rozegrały klasy drugie. Najlepsza wśród chłopców okazała się klasa II a, pokonując kolejno klasy II c i II d. Wśród dziewcząt na najwyższym miejscu na podium znalazły się dziewczęta z klasy II a. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z klasy II d, na trzecim klasa II c. Dla najlepszych były pamiątkowe dyplomy i puchary, a dla wszystkich uczestników słodkie upominki. Zawody dla klas II przygotowali i przeprowadzili uczniowie realizujący projekt edukacyjny „Organizujemy zawody sportowe”: Dawid Mrozek, Patryk Gałęzowski i Jakub Grabowski.