Start Archiwum 2014/2015 Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15
PDF

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1. września 2014r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Uroczysta Msza Święta, a potem prezentacja działań szkoły z poprzedniego roku pozwoliły nam na dobre odczuć, że musimy zabierać się do pracy. Pani dyrektor przypomniała ogólne zasady obowiązujące w szkole oraz przedstawiła wychowawców klas I, po czym udaliśmy się na spotkania w klasach.
Nowy rok szkolny to nowe wyzwania (nie tylko naukoweSmile). Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom samych sukcesów.

IMG_2076.jpg IMG_2077.jpg IMG_2078.jpg IMG_2079.jpg IMG_2080.jpg IMG_2081.jpg IMG_2082.jpg IMG_2085.jpg

Refleksje powakacyjne


1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Niektórzy skakali z radości, inni pragnęli by wakacje trwały dłużej. To był przyjemny czas, ale nauka jest ważna. Oto krótki wywiad z uczennicą klasy 2c.
- Witaj!

- Cześć!

- Jak minęły Ci wakacje?

- Wakacje były bardzo ciekawe. Będąc na koloniach w Krasnobrodzie zwiedziłam wiele pięknych miejsc. W ten długi, wakacyjny czas dużo wypoczęłam. Przyznam się jednak, że tęskniłam za znajomymi ze szkoły.

- Hm… myślałaś o szkole?!

- Jasne! Byłam ciekawa, czy szkoła zmieniła swój wystrój. Chciałam już spotkać moich przyjaciół oraz nauczycieli.

- Czy nowy rok szkolny spełnił twoje oczekiwania?

- Tak, w klasie dobrze się dogadujemy. Szkoła bardzo mi się podoba, ponieważ pracownicy dopilnowali, aby była czysta i ładna. Czuje się w niej bezpiecznie, cieszę się, że niedługo powstanie nowe boisko.

- Dziękuję, że poświęciłaś mi czas, życzę Ci powodzenia w nowym roku szkolnym:)

Przed nami kilka miesięcy nauki. Praca, wysiłek to będzie nasza codzienność. Pamiętajmy że, zdobywając wiedzę budujemy naszą przyszłość. Nie zapominajmy, że nauka to ma być dla nas przede wszystkim przyjemność. Myślę, że najważniejsza jest nasza motywacja. Musimy wiedzieć po co się uczymy. Dobrego roku :)

Paulina Prażmo